Міські сумки

Сучасне життя вимагає від міського жителя виняткової мобільності та зібраності. Просто кинути в кишеню ключі від будинку і піти у справах не вийде – навряд чи можна уявити людину, яка залишає будинок без смартфона, повербанка, документів, пачки банківських та знижкових карток. Міські сумки – постійні супутники городян, здатні вмістити той мінімум, який потрібний для комфортного пересування містом.

Відображаються усі з 5 результатів

Моделі міських сумок

Сумка-месенджер

Вона ж кур’єрка, вона ж листоноша. Прямокутна сумка на довгому ремені, яку можна носити через плече. Назва говорить сама за себе – у минулому такі сумки використовувалися для доставки кореспонденції, а зараз вони полюбилися студентам та офісним працівникам, оскільки ідеально вміщують зошити, документи та папери. Така сумка має багато варіантів виконання – від строгих однотонних варіантів до моделей із тематичними принтами для підлітків.

Бананка

Поясна сумка довгастої форми, яку можна носити як у поясі, і через плече. Тридцять років тому бананки асоціювалися з продавцями на ринку та валютниками, а сьогодні компактні сумки на пояс – невід’ємний атрибут вуличної моди. Їх носять знаменитості та інфлюенсери, підлітки та дорослі, чоловіки та жінки. Така популярність не дивує – складно знайти аксесуар, який при невеликому розмірі має таку ж практичність і зручність.

Сумка-слінг

Трикутна сумка на одній лямці, яку можна носити на грудях. Головною її перевагою є швидкий доступ до всього необхідного. Така сумка нагадує міні-рюкзак та надає більше корисного об’єму, ніж бананка.

Портфель

Вибір ділових людей, чудово поєднується з костюмами та офіційно-діловим стилем одягу. Як правило, створено під формат паперу а4 та/або для ноутбука. Всередині має органайзери для ручок, планувальників та документів.

Як вибрати сумку?

Міські сумки шиють із наступних матеріалів:

Натуральна шкіра – найдорожчий, але водночас найпредставніший варіант. Потребує спеціального догляду, оскільки чутлива до сильної вологості.

Екошкіра – сучасну імітовану шкіру буває не відрізнити від натуральної, але вирішальну роль відіграє її якість. Вироби з екошкіри від безіменних брендів-одноденок нерідко можна назвати лотереєю, водночас є надійні виробники з гарною репутацією, штучні матеріали яких не поступаються натуральним.

Звичайний текстиль – найдешевший і найпопулярніший вибір. Має необмежений вибір кольорів та принтів.

Посилене волокно , наприклад, Cordura – використовується переважно для тактичних варіантів, або просто варіант для людей, які цінують довговічність і надійність.

Щоб визначитися з вибором сумки на пояс, варто поглянути на свій гардероб і підбирати модель під свої потреби. Якщо ви тяжієте до стилю кантрі, носите картаті сорочки та шкіряні аксесуари, Вам повинна сподобатися сумка з товстою натуральною шкірою. Мисливцям та аутдорникам добре служитиме надійна сумка з кордури, а для носіння на кожен день зі звичним міським кежуалом чудово підійдуть класичні сумки-месенджери через плече. Якщо Ви активно проводите час і волієте мати вільні руки, варто мати сумку-бананку або слінг.

Де придбати стильну міську сумку

Сумки для міста у широкому асортименті представлені у магазині WGH. У нас ви знайдете сумки найвищої якості від українського виробника. Ми пропонуємо повсякденні міські сумки для чоловіків, жінок та підлітків з доставкою по всій Україні.