Рюкзаки

Ідея звільнити руки під час ходьби прийшла до нас зі світу туристів та походників. Наразі зручний ранець на плечах нікого не здивує – він став органічною частиною зовнішнього вигляду міського мешканця. Рюкзаки по праву вважаються лідерами по поєднанню зручності, привабливого зовнішнього вигляду та практичності. Вони стануть надійними супутниками скрізь – у походах, у місті, під час занять спортом і навіть на діловій зустрічі.

Показано 1–12 із 26

Які бувають рюкзаки

За призначенням рюкзаки розподіляються на:

  • Туристичні – для туристичних походів та подорожей.
  • Міські – для повсякденного використання.
  • Спортивні рюкзаки – заточені під перенесення того чи спортивного інвентарю (ковзанів, м’ячів, ракеток).
  • Велосипедні – як правило, мають невеликий об’єм та вентильовану спинку.
  • Дитячі рюкзаки – мають порівняно менший розмір і найчастіше яскраве забарвлення.

Також є більш «нішеві» варіанти, такі як рюкзаки-перенесення для тварин, рюкзаки для фототехніки або рюкзаки-слінги для молодих батьків.

На якому рюкзаку зупинити свій вибір

Далі ми розглянемо основні типи рюкзаків більш детально, дізнаємось, де доречний той чи інший варіант.

Туристичний рюкзак

Туристичний рюкзак WGH фото

Як випливає з назви, туристичні рюкзаки розробляються для потреб туристів. Як правило, вони мають жорстку або напівжорстку спинку і поясну стяжку для рівномірного розподілу ваги. Також часто такі рюкзаки оснащуються стропами для зовнішнього кріплення спорядження, наприклад, карематів, спальників або альпіністських кішок.
Розміри рюкзаків для турпоходів можуть бути найрізноманітнішими – від об’єму 35 літрів для походів вихідного дня до експедиційних рюкзаків, місткість яких може перевищувати 100 літрів. Рюкзаки для туризму невеликого літражу сподобалися також міським жителям – у будні такий рюкзак служить для ноутбука та повсякденних речей, а у вихідні з ним можна спокійно вирушити на вилазку з наметами.

Міський рюкзак

Міський рюкзак WGH фото

Міський рюкзак завоював симпатію серед широкого кола користувачів завдяки можливості звільнити руки та зручно розмістити речі за спиною. Часто такі рюкзаки мають спеціальне відділення для ноутбука, завдяки чому вони мають попит у студентів та офісних працівників. Модельний ряд міських рюкзаків дуже різноманітний: можна знайти рюкзаки з текстилю, шкіри, екошкіри, з тисненням або декоративним оздобленням. Є варіанти, які однаково доречні і з діловим костюмом, і з повсякденним одягом.

Спортивний рюкзак

Спортивний рюкзак WGH для футболу.

Рюкзаки для спорту призначені для транспортування спортивного інвентарю, тому багато моделей оснащені окремими відсіками для специфічних предметів екіпіровки та мають посилену конструкцію.

Велосипедний рюкзак

Для велосипедистів дуже важливі аеродинаміка та невелика вага, тому вело рюкзаки зазвичай мають об’єм 10-20 літрів. Сітчаста спинка, практично обов’язковий атрибут велорюкзака, забезпечує комфорт та вентиляцію під час фізичного навантаження, на яке піддається велосипедист.

Рюкзаки для дітей

Дитячий рюкзак WGH фото

Дитячі рюкзаки менші за розміром, оскільки звичайний міський рюкзак буде занадто великим для дитини чи підлітка. Також на дитячих рюкзаках можна частіше знайти веселі принти, які так люблять діти!

Де придбати якісний рюкзак для спорту, відпочинку чи подорожей

У нашому інтернет-магазині можна купити рюкзаки для чоловіків, жінок та дітей. Ми пропонуємо міські рюкзаки, рюкзаки для інвентарю, підліткові та туристичні рюкзаки. Під час пошиття використовуються матеріали високої якості та довговічна фурнітура, а регулярні акції та знижки на рюкзаки дозволяють підібрати обновку на будь-який бюджет.