Сумки для морепродуктів

Іноді запитуєш, що взяти з собою зайву котушку, ніж або просто куди помістити ліхтарик або інше невелике, але необхідне спорядження, щоб воно було в одному місці і його не можна було б втратити. Додаткова карго кишеня для дайвінгу або підводного полювання вирішує цю проблему.

Відображаються усі з 10 результатів

Карго кишеня для дайвінгу WGH фото

Кишеня кріпиться до поясного ременя та стегна за допомогою спеціальних строп та пряжки. Стандартні розміри кишені 25*17*8 см. Кишенька виготовлена ​​з матеріалу кордура 1000, який широко використовується у водолазному спорядженні. Два отвори з нержавіючої сталі в нижній частині кишені полегшують витікання води з кишені. Кишеня закривається на міцну липучку, розроблену так, щоб кишеню можна було легко і надійно закрити, навіть коли вона повністю заповнена. Положення кишені можна легко відрегулювати в широкому діапазоні довжини й кола стегон, так що ним можуть користуватися люди різної модифікації тіла (худі, високі, низькі або люди міцної статури). Існують різні модифікації карго кишені. Він може відрізнятися за кольором (білий або чорний), а також за місцем розташування (лівий або правий).

Підводне полювання це не лише плавання зі рушницею. Ще можна зайнятися збиранням. Море, океан або прісна річка та озеро можуть запропонувати безліч різних дарів моря. Від звичайних для нашого регіону раків до більш екзотичних істот, таких як морські гребінці, устриці, мідії, омари, краби та інші морські жителі. Але для лову різних членистоногих та молюсків обов’язково необхідно мати зручну та якісну сумку.

Сумка для морепродуктів WGH фото

Наш магазин пропонує кілька різних модифікацій сумок для морепродуктів. Сумка для морепродуктів розміщується спереду і таким чином дозволяє зробити занурення та рухи під водою зручними. Вона не заважає при лові або збиранні морепродуктів, а блискавка в нижній частині сумки дозволить швидко звільнитися від упійманого улову на березі.

Сумки для раків дозволяю зручно ловити, збирати, зберігати та транспортувати раків. Сумки для раків відрізняються за кольором (чорний та камуфляж) та розміщенням на ліву чи праву руку. За допомогою ремінців, що регулюються, ви можете підігнати сумку для раків під себе. Ці сумки для раків мають магнітний клапан із замком, що запобігає втраті улову. Оскільки ракам необхідно забезпечити доступ повітря, сумки оснащені необхідними отворами в нижній частині. Така сумка – обов’язковий атрибут будь-якого підводного мисливця.

Якщо у вас є додаткові питання ви завжди зможете зв’язатися з нами і більш детально обговорити всі моменти, що вас цікавлять, про наші товари.