Чохли для черевиків

Зимовий період – це час, коли можна насолодитися зимовими видами спорту та покататися на лижах. Щоб було зручно не тільки зберігати, а й переносити весь спортивний інвентар, потрібно буде подбати про купівлю чохла для черевиків. Як правило, сучасні та стильні чохли для лижників укомплектовані оптимальною кількістю лямок, що спрощує процес носіння на плечах чи руках.

Відображаються усі з 7 результатів

Для перевезення лижних черевиків використовуються моделі чохлів, доповнені кишенями, в які легко поміщаються дрібні, але досить важливі аксесуари та інші речі. В результаті представлені чохли відрізняються наступним списком переваг:

  • Зручне транспортування всього екіпірування на будь-які відстані.
  • Наявність практичних і міцних лямок, здатних впоратися з великими навантаженнями.
  • Стильний і водночас оригінальний дизайн.
  • Чохли представлені різного кольору: чорно-жовті, чорно-червоні, чорно-малинові, чорно-жовтогарячі, чорно-салатові, чорно-сині, чорні.
  • Стійкість до можливих механічних пошкоджень.

При дотриманні основних правил догляду черевики лижників здатні прослужити своєму власнику досить довго.

Основні характеристики якісних чохлів для лижних черевиків

Чохол для лижних черевиків WGH фото

Вибрати відповідну міцну сумку для зберігання всіх аксесуарів та екіпірування необхідно, відштовхуючись від кількох важливих характеристик, які допоможуть визначити надійний та недорогий варіант.

Основний список характеристик сучасної сумки-чохла:

  1. Блискавка має бути двосторонньою. Таким чином, відкрити сумку для черевиків можна з будь-якої зручної сторони.
  2. Міцність матеріалу – від цього залежать показники зносостійкості та довговічності. Легкі матеріали швидко протираються, рвуться від навантажень та постійних транспортувань важкого екіпірування.
  3. Оптимальна довжина – саме довжина та розміри відіграють далеко не останню роль у процесі вибору відповідного чохла для лижних черевиків.

Також у продажу представлені спеціальні дитячі моделі. Ціна таких сумок-чохлів трохи нижча, ніж для дорослих тому, що виробник витрачає на пошиття невелику кількість матеріалів, а тому розміри цих чохлів істотно відрізняються.

На сайті нашого інтернет-магазину до уваги покупців запропоновано широкий асортимент чохлів для черевиків лижників від компанії-виробника. У каталозі можна вибрати моделі різних розмірів, пошитих із міцних, зносостійких матеріалів, які можуть захистити черевики від можливих пошкоджень.