Рюкзаки міські

Рюкзак – мабуть, найкращий вибір для людей, які цінують свободу та практичність. Цей аксесуар, який спочатку використовувався військовими, набув широкого поширення спочатку серед туристів, а зараз серед міських жителів. Вільні руки, комфорт для спини, місткість… Переваги можна перераховувати довго, та й кількість людей, які з сумок безповоротно перейшли на рюкзаки, каже сама за себе.

Відображаються усі з 9 результатів

Які варіанти міських рюкзаків?

Незважаючи на те, що до міських рюкзаків не висувається таких суворих технологічних вимог, як, наприклад, до туристичного, різноманітність дизайнів, матеріалів та фактур задовольнить уподобання навіть найвитонченішого покупця. Такі моделі досить лаконічні по оснащенню, вони рідко зустрінеш жорстку спинку або систему молле. Рюкзаки для повсякденного використання можна розділити на кілька основних видів:

Класичний рюкзак

Має стандартну конструкцію та одне або два відділення та застібку по периметру. Полюбився модникам у всьому світі за універсальність та практичність. Як правило, їх дизайн дуже стриманий, і тому вони підходять практично до будь-якого одягу. Такі моделі шиють зі шкіри, текстилю та навіть велюру!

Rolltop

Назва цього рюкзака прийшла до нас з англійської мови і буквально перекладається як «скручений верх». Це модель рюкзака, верх якого скручується кілька разів та фіксується фастексами, карабінами чи іншими застібками. Останнім часом ролтопи набули великої популярності, особливо серед молодих людей, і не мають наміру здавати позиції. Ще б! Стильний зовнішній вигляд і виняткова практичність – що ще потрібне для дослідження міських джунглів? Головна його перевага – розмір, що адаптується. Якщо необхідний більший об’єм, досить просто закрутити верх на меншу кількість обертів, а напівпорожній рюкзак легко затягнути до компактних розмірів. Крім того, в порівнянні з іншими моделями рюкзака, відкрити ролтоп без відома власника не так просто – у складеному вигляді блискавка надійно захована всередину рулетика. Також ця конструкція захищає рюкзак від вологи, якій найпростіше пробратися до вмісту якраз через блискавку.

Сумка рюкзак

Або, як його ще називають, рюкзак-трансформер. Сумка, яку можна носити в руках, на плечі та на обох плечах. Такі моделі чудово виглядають з діловим костюмом, оскільки нагадують строгий портфель для паперів або жіночу сумку. Безумовно, така компромісна модель навряд чи подарує той самий комфорт, що й стандартний рюкзак, проте допоможе вдало вписати аксесуар у формальний образ.

Рюкзак для ноутбука

Має спеціальну захищену кишеню для ноутбука, а найчастіше ще й додаткові технологічні фішки: вихід для повербанка, завдяки якому можна заряджати телефон, не виймаючи джерела живлення, штекер для навушників та подібні рішення. При покупці сумки для ноутбука потрібно враховувати діагональ Вашого пристрою, оскільки відсік занадто великого розміру не забезпечить необхідну фіксацію та поставить під загрозу безпеку лаптопа, а в менший відсік прилад просто не влізе.

Складні рюкзаки

Як правило, використовуються як запасний варіант: для незапланованого походу в магазин або на випадок, якщо виникне бажання привезти з подорожі мішок сувенірів. Сучасні матеріали дозволяють зробити наскільки тонке волокно, що повноцінний рюкзак на 10-15 літрів спокійно складається та вміщується у кишені!

Де придбати якісний міський рюкзак?

Міські рюкзаки для дорослих та дітей можна купити у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо якісні рюкзаки для міста у спортивному та утилітарному стилях. Яскравий чи приглушений, роллтоп чи спортивний – у нас ви знайдете те, що шукаєте!