Знижки на Жіночі спортивні сумки до кінця місяця!

Про нас

Компанія WGH

Компанія WGH спеціалізується на виробництві сумок, чохлів і рюкзаків для спорту і спортивного спорядження, рюкзаків і сумок (Еко продукція) для жителів нашої країни, і найголовніше для наших маленьких і улюблених дітей: чохли на санки і коляску, рюкзаки та рюкзачки, сумки, бананки, шопери і багато ще корисного і потрібного.
Завжди раді взаємовигідній співпраці!

Ми вдосконалюємося на виробництві різних видів продукції для споживачів, у яких початковим фактором є: комфорт, активний і здоровий спосіб життя.

За рахунок того що компанія наша збільшує асортимент ми враховуємо всі нюанси в побажаннях і очікуваннях наших споживачів. Постійним діючим клієнтам пропонуємо максимальну знижку на весь спектр продукції, що випускається нами.

Розроблена спеціальна бонусна програма для заохочення покупця.

Наша WGH Company має солідний стаж надання такої послуги, як пошиття на замовлення рюкзаків, чохлів, сумок з нанесенням логотипу вашого бренду або фірми.
Виготовляємо за найкоротші терміни, опт від 10 штук.

Для отримання послуги достатньо зателефонувати, далі узгодження і співробітництво в онлайн режимі. Завжди можете проконсультуватися з досвідченими фахівцями нашого виробництва.

У нас завжди величезний вибір товару, тканини, фурнітури, ви можете підібрати, замовити або купити рюкзаки, сумки, чохли різного розміру, форми, обсягу, кольору.

WGH