Чохли для лиж

Лижі, як і інші види спортивного спорядження, потребують обов’язкового захисту від всіляких механічних пошкоджень в процесі транспортування, перенесення і зберіганні. Тому потрібно купити чохол для лиж, який додатково оберігає спорядження від негативного впливу погодних факторів.

Сучасний ринок переповнений всілякими спортивними чохлами для гірських і бігових лиж від різних компаній-виробників. Це можуть бути функціональні моделі з жорстким каркасом, ущільнювачем, додатковими кишенями та відділеннями для зберігання іншого допоміжного інвентарю.

Відображаються усі з 6 результатів

За стандартом все чохли для лиж класифікуються на дві основні категорії:

  1. Одномісні моделі, розраховані на зберігання виключно однієї пари.
  2. Багатомісні, розраховані на дві-три пари лиж.

Останній варіант відмінно підходить для організації сімейних поїздок, коли в одному виробі поміщається відразу кілька пар лиж для кожного члена сім’ї.

Основні критерії при виборі лижних чохлів

Чохол для лиж WGH фото

З метою підготовки до майбутнього зимового відпочинку потрібно вибрати якісний чохол для лиж, який буде виконувати необхідні захисні функції і при цьому залишатися візуально привабливим.

При здійсненні покупки слід врахувати кілька важливих критеріїв:

  • Ростовка конкретної моделі. Чохли не належать до списку стандартних виробів, їх потрібно підбирати з урахуванням довжини даного інвентарю. Найкраще вибирати відповідний чохол за максимально простою і зрозумілою схемою: враховуємо довжину лиж і додаємо до отриманого показника +5 см. Альтернативним варіантом вважаються чохли з можливістю регулювання розмірів. Такий варіант особливо актуальний для професійних спортсменів, у яких є величезна кількість інвентарю.
  • Надійність. Щоб зберегти лижі в процесі частих транспортувань, вибираємо зносостійкі чохли, доповнені бічними посиленими стінками разом з міцним дном з армованого матеріалу.
  • Функціональні деталі. Якщо ви прийняли рішення купити чоловічий чи жіночий чохол, розрахований відразу на кілька пар лиж, тоді варто віддати свою перевагу моделям з внутрішніми роздільниками. В результаті вдається виключити ймовірність тертя інвентарю між собою під час перевезення або перенесення.

Крім того, необхідно, щоб в конструкції чохла обов’язково був люверс – це спеціальний отвір, що дозволяють здійснювати відведення талої води.

Матеріал для чохлів

Вибираючи якісний чохол для лиж, важливо також звернути увагу на матеріал, з якого виконана конструкція. Кожен матеріал має відповідати наступним характеристикам: бути максимально міцним, щільним і не пропускати вологу.

У продажу можна зустріти моделі з наступного списку матеріалів:

  • Кордура – товста нейлонова тканина, яка має водовідштовхувальні властивості. Перешкоджає проникненню вологи, пилу і бруду всередину конструкції. Не вигорає на сонці.
  • Нейлон – синтетичний поліамід, який має необхідний запас міцності та тривалий термін служби.
  • Тверді вставки – захищають лижі від ударів і пошкоджень.

На сайті нашого інтернет-магазину кожен покупець зможе підібрати і купити якісні чохли для зимового інвентаря від перевірених брендів. Такі моделі відрізняються не тільки високими експлуатаційними особливостями, а й також мають привабливий зовнішній вигляд.