Чохли для сноубордів

Чохол для сноуборда WGH фото

З метою убезпечити власний сноуборд від можливих механічних пошкоджень потрібно вибрати якісний чохол для сноуборда. При цьому сучасний асортимент гірськолижних виробів в повній мірі адаптований під всілякі завдання і цілі кожного райдера, задовольняючи його потреби, побажання.
Таким чином, вдасться підібрати ідеальний чохол для сноуборда, виконаний з щільного і твердого матеріалу, який захищає дошку від різних пошкоджень, ударів. Додатковою перевагою якісного чохла є наявність надійної фурнітури.

Показано 1–12 із 27

Важливі критерії при здійсненні покупки

Чохол для сноуборда WGH Хакі фото

Для перевезення і зберігання гірськолижного спорядження знадобитися вибрати якісний чохол, що виконує важливі захисні функції. Але в процесі здійснення такої покупки слід пам’ятати про декілька основних факторах:

  • Довжина конкретної моделі. Щоб забезпечити надійний захист для сноуборда, необхідно врахувати його реальні габарити і зіставити їх з внутрішнім розміром чохла. Причому деякі виробники вказують менший розмір в описі до товару, ніж він є насправді. Тому потрібно буде окремо виміряти довжину дошки і довжину сумки.
  • Вибираючи якісний чохол, звертайте увагу на моделі, які трохи довше дошки. В результаті буде набагато простіше і легше упаковувати все необхідне спорядження, а внутрішня підкладка НЕ ​​буде різатися кантами. Але в цьому випадку варто бути гранично уважними і не вибирати занадто великі моделі – сноуборд не повинен бовтатися всередині, так як це може стати причиною його пошкодження.

Не варто також ігнорувати і особливості транспортування, зберігання, враховуючи зручні умови. Це повинен бути практичний чохол, який дозволяє успішно перевозити не тільки сноуборд, але і все супутнє спорядження.

Категорії чохлів для сноуборда

Ціна всіляких моделей залежить від їх конструктивних особливостей. Умовно вся продукція, представлена ​​на сучасному ринку, ділиться на три основні категорії:

  1. М’які чохли, які відрізняються легким вагою. Особливість таких виробів полягає в тому, що вони відмінно підходять для транспортування всього спорядження в особистому транспортному засобі.
  2. Моделі, доповнені твердими протиударними вставками. Як надійного захисту виробники часто застосовують додатковий ущільнювач. У вигляді такого ущільнювача використовуються шари м’якої піни, які акуратно зашиті в підкладку сумки.
  3. Об’ємні моделі на спеціальних коліщатках. Це ідеальне рішення для тривалих поїздок і подорожей. У такі чохли, крім дошки, також можуть поміститися шолом, пара черевиків, екіпірування райдера та інше. Представлені конструкції відрізняються наявністю великої кількості відділень, кишень і укомплектовані стійкими колесами, виконаними з поліуретанового матеріалу.

Розібратися з тим, який саме чохол вибрати і купити допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину.

Важливі елементи чохлів для спортивного зимового спорядження

Чохол-рюкзак для сноуборда WGH фото

У процесі здійснення покупки не варто також ігнорувати і деякі важливі елементи чохлів для сноубордів. У список таких деталей входять:

  • Стяжки-фіксатори – їх основне завдання полягає в захисті перевезеної екіпіровки від можливих пошкоджень в дорозі.
  • Органайзери – під ними прийнято розглядати окремо взяті фіксатори, призначені для лавинного спорядження.
  • Люверси – в результаті наявності таких отворів вся тала вода з екіпіровки виводиться назовні. Таким чином, чохол не намокає, а Кант піддаються негативному корозійному впливу.
  • Коліщатка – ще одна важлива конструктивна деталь в сучасних об’ємних моделях. Багато виробників доповнюють їх набором підшипників для рівного ходу. Все це робить їх ремонтопридатності і високоміцними.

Підібрати якісні чохли для сноуборда і іншого зимового спорядження можна на сайті нашого інтернет-магазину. У каталозі представлені товари від популярних брендів за демократичними цінами з доставкою. За допомогою запропонованої системи фільтрів вдасться підібрати модель певних розмірів і конкретної конструкції.