Сумки для спорядження

Правильне зберігання та транспортування спорядження для дайвінгу та підводного полювання є надзвичайно важливими, якщо ми хочемо продовжити термін служби нашого спорядження та захистити його від усіляких пошкоджень. Будь-хто, хто коли-небудь намагався запакувати своє спорядження для дайвінгу, чудово знає, що без достатньо великої сумки важко розумно запакувати всі предмети. Купівля сумки для спорядження стає необхідністю для зручного використання всього обладнання для дайвінгу, снорклінгу та підводного полювання.

Відображаються усі з 3 результатів

Ми це чудово розуміємо, тому пропонуємо вам виключно високоякісні сумки для спорядження, які дозволяють як зберігати спорядження для дайвінгу та підводного полювання, так і транспортування його під час поїздки. Сумки для спорядження ідеально підходять як для коротких, так і далеких поїздок. Ми пропонуємо сумки для найнеобхіднішого спорядження для дайвінгу та підводного полювання, такого як костюми, ласти, маски, трубки, куртки, котушка, ліхтарик, балони та інші необхідні аксесуари. Ви знайдете практичні сумки для невеликих аксесуарів, великі сумки через плече та зручні сумки для комплекту спорядження, які є дуже універсальними та місткими.

Сумка для комплекту спорядження WGH фото

Сумки для спорядження мають одне велике відділення, в якому ви зможете розмістити основне спорядження. Сумки для підводного полювання та дайвінгу мають ще додаткові кишені в яких зручно зберігати та транспортувати різноманітні аксесуари та документи. Для запобігання прикрасі всередині сумки була спеціально створена сітка для вентиляції з боків сумки. Кишені мають якісні блискавки, які дозволяють максимально широко відкрити кишеню сумки та покласти чи дістати необхідне спорядження.

Всі сумки виготовлені з якісного та міцного матеріалу нейлону 600 den та прошиті нашими професіоналами за допомогою армованих ниток. У деяких моделях ви зможете зручно розмістити та прикріпити спорядження, тому що там є стрічки для фіксації. У моделях сумок для спорядження ще існують різні варіанти для перенесення тому, що вони оснащені бічною та верхньою ручкою, а регульовані плечові лямки зможуть бути підлаштовані максимально зручну позицію при перенесенні спорядження. Розмір сумки для спорядження становить 100 сантиметрів у довжину, що дозволяє помістити в ній навіть метрові ласти. А невелика вага робить зручне носіння та транспортування спорядження для дайвінгу та підводного полювання.

Усі сумки виготовлені з міцних матеріалів, тому в них можна носити багато речей. Матеріал виготовлення гарантує довговічність виробів, захищає їх від несприятливих зовнішніх факторів та дозволяє безпечно транспортувати водолазне спорядження в будь-яких умовах.