Сумки

Збираєтеся ви на пікнік або йдете зганяти зайві калорії у спортзалі – практично скрізь наша діяльність пов’язана з необхідністю мати при собі ті чи інші речі. Сучасна мода пропонує нам великий вибір моделей, матеріалів та розмірів сумок для будь-яких цілей.

Показано 1–12 із 20

Немає в наявності
Знижка -25%
 600  450

Які види сумок є?

Людство завжди прагнуло полегшити своє існування, тому на сьогоднішній день придумано безліч видів та типів сумок під практично будь-яке завдання. Якщо спростити класифікацію до основ, сумки можна розподілити за типами так:

  • Універсальні спортивні сумки – підходять для рутинних занять спортом, вміщують спортивний одяг та взуття.
  • Спортивні сумки для інвентаря – призначені для транспортування специфічного спорядження, наприклад м’ячів, ракеток, роликів.
  • Дорожні сумки – для коротких та тривалих подорожей.
  • Міські сумки – повсякденні сумки для найнеобхіднішого
  • Жіночі сумочки – не лише утилітарна річ, а ще й елемент образу.
  • Сумки на пояс – вибір активних людей, лаконічні сумки, які не стискають рухів.
  • Шоппери – місткі сумки, які чудово підходять для походів магазинами.

Якщо заглибитися в деталі, цей список можна було б продовжити ще не на одну сторінку: лише жіночих сумок існує кілька десятків видів!

Як вибрати сумку

Не існує однієї універсальної моделі, яка перекрила всі потреби – від походу в офіс до багатоденної подорожі. Вибирати сумку слід залежно від комплексу потреб та особистих уподобань. Хоча можна знайти варіанти, які претендують на універсальність – наприклад, стильна спортивна сумка з еко-шкіри може також служити як дорожня сумка для короткої подорожі. Але все ж, щоб уникнути незручностей і бути готовим до будь-яких пригод, варто мати набір-мінімум, який включатиме сумки для роботи та відпочинку, для міста та поїздок, для спорту та на вихід.

Незалежно від призначення виробу, завжди варто звертати увагу на якість матеріалів, фурнітури та виконання. Немає нічого гіршого, ніж прикипіти до дизайну та функцій улюбленої речі, а незабаром виявити, що та стала непридатною. Для спортивних сумок та чохлів для спортивного інвентарю корисними будуть посилені вставки у місцях найбільшого навантаження та використання армованої нитки. Такі елементи дозволяють продовжити термін служби виробу та нададуть власнику більше впевненості у надійності аксесуара.

Також важливу роль відіграє зовнішній вигляд. Останнім часом стає популярною концепція базового, або капсульного гардеробу. Це абсолютно новий підхід у моді, суть якого зводиться до мінімізації предметів одягу, а різноманітність забезпечується за рахунок деталей, сумок, шарфів та інших акцентів. Щоб сумка стала предметом, який вибивається із загального вигляду, варто заздалегідь продумати колірну гаму. Асортимент сучасних сумок та рюкзаків дозволяє вибрати дизайн до душі: це можуть бути як нейтральні та приглушені відтінки, так і яскраві насичені кольори.

Де купити гарну сумку

У магазині WGH представлено широкий вибір різноманітних сумок. У нас ви можете знайти спортивні сумки для тренувань, сумки для спортивного інвентарю, міські сумки на кожен день, сумки на пояс, сумки через плече у безлічі форм та кольорів. Ми є вітчизняним виробником спортивних товарів і тому можемо запропонувати сумки для спорту високої якості за оптимальною ціною. Ви можете придбати сумку з доставкою до поштового відділення по всій Україні.